facebook
DDD Usługi na Facebooku

Usługi dezynsekcji i likwidacja szkodników Warszawa

Zwalczanie prusaków Warszawa

Ich wygląd odraża oraz powoduje strach u kobiet, a nawet mężczyzn. Roznoszą brud, a nawet choroby. Mowa o szkodnikach takich jak insekty. Pozbycie się ich na dobre jest możliwe, tylko jeśli podjęte zostaną stanowcze kroki przez specjalistyczną firmę zajmującą się świadczeniem usług DDD. Dezynsekcja to jeden ze sposobów na zwalczanie szkodników, które pojawiają się w domach czy lokalach usługowych.

Czym jest dezynsekcja? - Zwalczanie insektów w Warszawie

Walka z owadami biegającymi oraz latającymi, które są powszechnie uważane za szkodniki, określana jest mianem dezynsekcji. Proces ten obejmuje przede wszystkim usuwanie osobników dorosłych oraz larw. Do owadów biegających zaliczamy między innymi karaluchy, prusaki, pchły, mrówki, wszy czy rybiki, natomiast do owadów latających zaliczyć można przede wszystkim osy czy szerszenie. Ponadto dezynsekcja pomaga zwalczać szkodniki drewna, a także szkodniki magazynowe, takie jak wołki, spichrzele, trojszyki, mkliki czy omacnice.

Najczęściej proces likwidacji insektów przeprowadza się w prywatnych budynkach mieszkalnych, zakładach pracy, lokalach usługowych czy na otwartych terenach. Większość z nich czerpie korzyści z przebywania w otoczeniu człowieka, bowiem niektóre z owadów zdolne są do żywienia się jedzeniem magazynowym w domowej kuchni. Większość z nich jest nieszkodliwa i nie wyrządzi realnej krzywdy, jednak ich obecność z wielu względów może być niekomfortowa dla mieszkańców. Do dezynsekcji używa się wyłącznie specjalistycznych środków, które uzależnione są od metody zwalczania insektów.

Metody dezynsekcji

Stosowanymi przez nas technikami dezynsekcji, są metody fizyczne, polegające na użyciu pary wodnej, gorącego powietrza, ognia lub promienia ultrafioletowego, a także metody mechaniczne, za pomocą których szkodniki są wyłapywane. Korzystamy również z metody chemicznej, która polega na użyciu specjalnych środków owadobójczych.

Do najbardziej popularnych metod zalicza się dezynfekcję opryskową, która polega na zwilżeniu danej powierzchni substancją aktywną. Jest to jedna z skuteczniejszych technik, bowiem owady mają kontakt z wieloma płaszczyznami w obiekcie, a dodatkowo preparat jest rozpylony w powietrzu. Nasze usługi DDD kierujemy zatem nie tylko do klientów prywatnych, ale i biznesowych.

Dezynsekcja - to zwalczanie małych szkodników żyjacych w otoczeniu człowieka takich jak:

Owady biegające:
  • Karaluchy
  • Prusaki
  • Pchły
  • Mrówki
  • Wszy
  • Rybiki

Owady latające:
  • Szerszenie
  • Osy

powrót ^

Zakład Specjalistyczny Usługi DDD
NIP: 9510041149
ul. Przedpole, 02-421 Warszawa
tel./fax (0-22) 868 62 93 | E-mail: info@dddserwis.pl