facebook
DDD Usługi na Facebooku

Blog

Pluskwy – jak się chronić podczas wakacji?

Zdarzają się przykre przypadki, gdy z wakacji przywieziemy nie tylko piękne wspomnienia, ale również pasożyty. Jednym ze szkodników, które najczęściej zagnieżdżają się w naszych domach po powrocie z urlopu, są pluskwy. Mogą pojawić się każdym domu, niezależnie od jego warunków sanitarnych.

Opublikowano: 09-11-2022

Deratyzacja – czym jest i na czym polega?

Czystość w budynkach mieszkalnych oraz placówkach publicznych to sprawa priorytetowa. Procedurą, która skutecznie pozwala na utrzymanie higieny w kamienicy, jest deratyzacja, zwana inaczej odszczurzaniem.

Opublikowano: 07-10-2022

Ozonowanie w walce z koronawirusem

SARS-CoV-2 potrafi rozprzestrzeniać się w zastraszającym tempie, niosąc za sobą jednocześnie wysoką śmiertelność. Jako jeden z najskuteczniejszych sposobów usuwania nowego koronawirusa z powietrza oraz różnego rodzaju powierzchni niemalże od początku pandemii wskazuje się ozonowanie.

Opublikowano: 20-09-2022

Czy ozonowanie jest skuteczną metodą dezynfekcji?

Dezynfekcja stała się w ostatnich latach pożądaną formą pozbywania się drobnoustrojów, które mogłyby doprowadzić do rozwoju licznych chorób. Ze względu na pandemię koronawirusa odkażanie dłoni oraz powierzchni użytkowych stało się natomiast naszą codziennością. Jeśli mielibyśmy szukać najskuteczniejszej metody dezynfekcji, wskazalibyśmy ozonowanie.

Opublikowano: 20-09-2022
powrót ^

Zakład Specjalistyczny Usługi DDD
NIP: 9510041149
ul. Przedpole, 02-421 Warszawa
tel./fax (0-22) 868 62 93 | E-mail: info@dddserwis.pl